Srpen 2012

Juliette - SHINee - only dance ver.

31. srpna 2012 v 15:23 | Jane Choi Siwon |  SHINee dance
JULIETTE

Krásná písnička od těchto hochů. Je to taneční verze a ten tanec je super. I písnička zní dobře. Juliette, jako Julie z Romea a Julie. :D Hudba je rytmická a chce se tancovat. Je to prostě super a doporučuju to. :)

SPY - Super Junior - dance ver.

31. srpna 2012 v 15:00 | Jane Choi Siwon |  Videa - SJ
SPY

Tak tato písnička s videoklipem už tu taky je, ale tohle je jen taneční verze, která je taky boží. Nejvíce s mi tam líbí, jak zpívá Kyuhyun a všichni jsou okolo něho a schovají se a hned jak začne zpívat Ryeowook, tak se tam objeví, jako záměna, bych to tak řekla a to se mi tam hodně líbí. :)

Sorry, Sorry - Super Junior - only dance ver.

31. srpna 2012 v 14:52 | Jane Choi Siwon |  Videa - SJ
SORRY, SORRY

Tato písnička tu už taky je, ale toto není videoklip jako takový. Je to jen taneční verze, kde kluci zpívají a tančí. Je to prostě boží. :)

Opera - Super Junior - short ver.

31. srpna 2012 v 14:28 | Jane Choi Siwon |  Videa - SJ
OPERA

Další úžasná písnička i videoklip. Je to i takové strašidelné i sexy zároveň (zase se musí utírat klávesnice od slin :D). Je to prostě úžasné a moc se jim to povedlo. Všem to moc sluší a stojí za hřích, ale občas z jejich pohledu u tohoto videoklipu jde až strach. A dobré je, že zvládám refrem a mohu si taky zazpívat. :D Prostě senzace a jen to mohu doporučit. :)

It's You - Super Junior - videoklip ver.

31. srpna 2012 v 14:08 | Jane Choi Siwon |  Videa - SJ
IT'S YOU

Stejná písnička, co už tu je, ale tohle je verze jen videoklipu. Není co dodat, protože už bylo vše řečeno. Přece ale jedna věc tu je. :D A to je ta, že ve videoklipu, má Heechul pěknou motorku. :D

It'sYou - Super Junior

31. srpna 2012 v 13:16 | Jane Choi Siwon |  Videa - SJ
IT'S YOU

Další úžasná písnička a videoklip, u kterého natočili i zvlášť, kde jen sedí a zpívají a pak jak tančí. Je to úžasné. Je to asi i smutné, protože se mi tak jeví ta písnička, ale je to moc nádherné. Tady máme ještě celou skupinu pohromadě. Už i tuto písničku trochu umím, tak si taky mohu zazpívat s nima. Mohu to jen a jen doporučit. :)

Oh My Friend (czech sub.) - BIGBANG feat. No Brain

31. srpna 2012 v 12:50 | Jane Choi Siwon |  BIGBANG czech lyrics
OH MY FRIEND

Krásná písnička a ten vieoklip je taky skvělý. Trochu šílený a komický, ale moc se mi líbí. Každý má své povolání, hlavně se mi líbí povolání T.O.P.a, G-Dragona (i když asi toto není povolání, ale moc se mi v tom videuklipu líbí :D) a Seungri. Samozřejmně i Taeyang nemá špatné povolání a Daesung taky ne, i když boxu moc neholduju. :D Jak kluci zpívají v této písničce, tak by bylo skvělé, kdyby to fungovalo doopravdy a všude. Mohu to doporučit, je to vážně skvělé. :)

Way - Super Junior - japan ver.

31. srpna 2012 v 12:40 | Jane Choi Siwon |  Videa - SJ
WAY

Krásná písnička. Hodně se mi líbí, že různé skupiny nazpívají jednu písničku nejen v korejštině, ale třeba v japonštině nebo i čínštině. Od kluků je tato písnička z jejich koncertu (SS4 - SuperShow 4 v Tokyu) a touto písničkou se se svými fanoušky loučí. Tato písnička má své kouzlo. Když jsem viděla, jak Leeteuk a Eunhyuk brečeli (hlavně Leeteuk), tak je mi taky do breku. Někteří taky byli docela naměko. Taky se mi líbilo, jak Siwon objal Kyuhyuna. Je vidět, že si vše všichni spolu užívají a hlavně na koncertech. Kéžby byli takoví lidé všude. Tuto písničku mohu jen a jen doporučit. :)

No Other - Super Junior

30. srpna 2012 v 16:27 | Jane Choi Siwon |  Videa - SJ
NO OTHER

Tak další úžasné video a písnička od Super Junior. V písničce je jasně vidět, že se jedná o lásku, její hudba je taková houpavá do rytmu a píseň je prostě boží. U tohoto videa měli hoši skvělý nápad. Dívka, která v klipu není skoro vůbec vidět a je to udělano tak, že kluci vyznávají lásku ne té dívce, ale přímo Vám. :) Od všech bych brala vše, ale pokud bych jsem si musela vybrat jen jednoho, tak vyhrává Siwon, i před tancem s rozepnutou košilí od Eunhyuka, nebo podání prstenu od Yesunga nebo růže od Donghaheo, a to růže miluju. :D Kterého by jste si vybrali? Budu ráda za vaše odpovědi. :)

Body Guard - SHINee

30. srpna 2012 v 15:18 | Jane Choi Siwon |  SHINee MV
BODY GUARD

Tak toto je krásné video, i ta písnička je pěkná. Je to nejspíš reklama na mobil (pokud jsem to dobře pochopila). Je to nejen pěkné a takové roztomilé video, ale i zároveň vtipné. Hlavně, když přepadli tu dívku a její zachránce přijel ji zachránit a došlo k té bitce. :D To jsem měla co dělat se nezačít smát na celé kolo. :D Ale jinak se mi to líbilo a dalo by se říci, že bych to i doporučila. :)

Korean Dream (czech sub.) - G-Dragon feat. Taeyang

30. srpna 2012 v 14:53 | Jane Choi Siwon |  G-Dragon and Taeyang czech lyrics
KOREAN DREAM

Tak to je skvělá písnička od G-Dragona společně s Taeyangem. Je nejen chytlavá, že se chce tancovat, ale když vím, o čem to je, tak je mi do smíchu. :D Prostě dokonalé a moc se to povedlo. A svým způsobem G-Dragon s Taeyangem zpívají pravdu, ale to už si nemusí myslet každý, jako já. :D Mohu to jen doporučit. :)

SPY - Super Junior

30. srpna 2012 v 14:43 | Jane Choi Siwon |  Videa - SJ
SPY

Další nová písnička od Super Junior. Písnička je skvělá, chytlavá, tělu se chce tancovat. Prostě senzační, kde se nedá nic vytknout. Hoši jsou prostě borci. A videoklip je taky boží. Všichni vypadají jako agenti 007. Od Siwona, bych jsem se klidně nechala zachránit. :D Ale i Eunhyuk by stál za hřích, ale přesto to u mě vyhrává Siwon. :D Nejlepší by stejně bylo, kdyby mě a ostatní fanynky Super Junioru zachránili všichni. :D (zase se musí utírat klávesnice, jak je poslintaná :D). Znovu mohu jen a jen doporučit. :)

1 Year Station (czech sub.) - G-Dragon

30. srpna 2012 v 14:06 | Jane Choi Siwon |  G-Dragon czech lyrics
1 YEAR STATION

Celkově od BIGBANGU i G-Dragona jsem slyšela a viděla hodně písniček, ale tahle je pro mě novinka od G-Dragona. Můžu říci, že se mi hodně líbí a klidně si ji pustím znova, ale na jednu stranu je mi toho hocha zase líto, protože je zamilovaný, ale ta druhá polovička ho nechce. Je to i hodně chytlavé, že se člověk pohybuje do rytmu hudby. Sice je to smutná písnička, ale není to zas až tak strašné, že by se mi chtělo brečet. :D Pro příznivce a fanoušky BIGBANGU a především G-Dragona to jen mohu doporučit. :)

Mr. Simple - Super Junior

30. srpna 2012 v 13:56 | Jane Choi Siwon |  Videa - SJ
MR. SIMPLE

Tak další úžasná písnička od Super Junior. Už trošku umím refrém, tak si taky mohu i zazpívat. :D Je tu taky pár jednoduchých tanečních kroků, které jsem se dokázala naučit. :D Klukům to moc sluší, i když jsem před rokem toto video viděla poprvé, tak jsem si řekla, co to má Eunhyuk za blonďatou helmu :D ale pak jsem si nato zvykla, ale musím přiznat, že mě potěšil, když se nechal ostříhat. Krátké vlasy podle mě mu sluší víc. :) Tady ještě máme Heechula, než pak v září odešel na vojnu. U Heechula se mi líbí jeho vlasy, jakkoliv je má. Má takový obličej, že mu sluší jakýkoliv účes, co jsem teda viděla ty účesy co měl. :D Další písnička s videem, kterou mohu jen a jen doporučit. :)

This Love (czech sub.) - G-Dragon

30. srpna 2012 v 12:50 | Jane Choi Siwon |  G-Dragon czech lyrics
THIS LOVE

G-Dragon ze skupiny BIGBANG je taky skvělý, jako celá skupina. Líbí se mi, jak zpívá i rappuje. Tato písnička je povedená. Nevědět o čem je, tak si myslím, že je to něco veselejšího. Hudba mi jde do rytmu a okamžiky se mi chce tančit (pokyvovat hlavou, nohama a rukama :D). Ale písnička je jinak smutná. Bohužel špatná láska, kdy je hoch opuštěn svou milou. Je mi toho hocha (představuju si, při písničkách, když vím i čem se zpívá příběh, postavy, okolí atd...), jak trpí tou láskou, snaží se na ni zapomenout, ale nejde to, protože ji stále miluje. Určitě se tato písnička dá poslouchat častěji, ale radši už nevědět o čem to je, jinak budou kapat slzy. Budu ráda, i za váš názor, co si o této písničce myslíte vy. :)

Sexy, Free & Single - Super Junior

30. srpna 2012 v 12:39 | Jane Choi Siwon |  Videa - SJ
SEXY, FREE & SINGLE

Toto je nová písnička Super Junioru. Je úplně boží. Hodně moc se mi líbí a musím říci, že jsem si u videoklipu, pěkně poslintala klávesnici :D Všichni jsou tam sexy, ale nejvíce se mi líbí a je tam podle mě nejvíce sexy Siwon a pak Leeteuk, kde je jim vidět horní část těla a ty jejich svaly. No, ohledně klipu už přestanu, nebo zase budu slintat (utírá klávesnici znova :D). Písnička se mi taky moc líbí. Má to hit, šmrnc a svým způsobem je taková zvláštní. Už tu i máme navrátilce z vojny Kangina, který vypadá úžasně. Bohužel tu chybí Heechul, ale už bude pomalu rok na vojně. Ještě se vrátím vzhledu kluků, všem to moc sluší, ale musím si hodně zvykat na blond kštici Sungmina, u kterého jsem byla zvyklá na jeho přírodní barvu nebo na nějaký ten melír, ale jinak mu to sluší. I Shindong je blond a i u něho si začínám na to zvykat :D. Jen a jen doporučuju a budu ráda i za váš názor. :)

Sorry, Sorry - Super Junior

30. srpna 2012 v 12:01 | Jane Choi Siwon |  Videa - SJ
SORRY, SORRY

Tato písnička i videoklip se mi moc líbí. Stejně jako všechny písničky od Super Junior. Ze začátku, je taková pomalá hudba a pak, když začnou zpívat se to rozjede a je to úžasné. Je to i docela chytlavé, a když tuto písničku slyším, tak si mohu i trochu zazpívat s nima, což je super. I když krákorám a nikdo mě neslyší, tak si to ráda zazpívám. :D Taky, mít taneční talent, tak se i naučím kroky, abych jsem si mohla i zatančit, ale to riskovat nebudu, ale něco už umím, tak trochu, naučila jsem se to nejjednoduší, u čeho se nemohu nějak zranit. U této písničky máme, ještě všechny členy skupiny, než dva odešli a třetí musel na vojenskou povinnost. Tuto písničku i s videoklipem mohu jen a jen doporučit. Budu ráda co si o této písničce myslíte vy. :)

Blue Tomorrow - Super Junior M

30. srpna 2012 v 11:19 | Jane Choi Siwon |  Videa - SJ
BLUE TOMORROW

Tato písnička se mi moc líbí. Hned na první poslech mě zaujala. Je taková smutná a i když jsem nevěděla co zpívají (když jsem ji slyšela prvně, teď už to vím), tak se mi taky chělo brečet a poté, co jsem zjistila o co jde, tak se mi chce brečet pokaždé. Video je moc hezky udělané, a ty prskavky co kluci drží v ruce je úžasné a hned to naladí pěknou atmosféru. Toto video, mohu jen a jen doporučit. Podívejte se sami a sami si to poslechněte a pokud budete chtít, tak napiště i váš osobní názor na tuto písničku a na toto video :)

Kibum - info

30. srpna 2012 v 11:11 | Jane Choi Siwon |  Super Junior členové

Super Junior - info

30. srpna 2012 v 11:04 | Jane Choi Siwon |  Super Junior